egLenmek için
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
egLenmek için

....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Recep iVedik 2

2 posters
YazarMesaj
NiLGün.96
özel üye
özel üye
NiLGün.96

Recep iVedik 2 Empty
MesajKonu: Recep iVedik 2   Recep iVedik 2 EmptyPerş. Tem. 16, 2009 7:38 pm

Recep iVedik 2 1zytswi
Recep İvedik 2 Filmi, 13 Şubat 2009 tarihinde vizyona girmiş, Baş rol oyuncusu olan Recep İvedik karakterini oynayan Şahan Gökbakar'ın rol aldığı ve aynı zamanda filmin senaristleri arasında olduğu komedi türüne ait bir sinema filmidir.

Sinema film serisi halini almış olan ve serinin ikincisi olan Recep İvedik 2'nin yönetmenliği İvedik 1'nde yönetmenliğini yapmış olan Togan Gökbakar'dır. Film'in senaristleri arasında Şahan Gökbakar'ın yanı sıra Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar vardır. Yapımcılığı Aksoy Film şirketi, dağıtıcılığını ise Özen film yapmıştır. İvedik 2' süresi; serinin ilk filmi olan İvedik 1'e kıyasla 13 dakika daha kısa olup toplam 92 dakikadır. Recep İvedik 2 filmi, ilk üç günde 1.209.453 kişilik izleyici sayısına ulaşarak Türk Sinema tarihinde ilk 3 günde en çok izlenen ilk film olmuş ve açılış rekoru kırmıştır.
LoneLy105
Admin
Admin
LoneLy105

Recep iVedik 2 Empty
MesajKonu: Geri: Recep iVedik 2   Recep iVedik 2 EmptyCuma Tem. 17, 2009 2:40 pm

ben pek beğenmedim bu fiLmi espriLeri hep belden aşağı böyle espriLeri sokaktaki herhangi biri biLe yapabiLir =)
https://smiley.yetkinforum.com
NiLGün.96
özel üye
özel üye
NiLGün.96

Recep iVedik 2 Empty
MesajKonu: Geri: Recep iVedik 2   Recep iVedik 2 EmptyCuma Tem. 17, 2009 2:42 pm

Ben recep ivedik 1 izLedim.Ama bunu da izleyeceğim.Aslında pek izleyesim yok.Arkadaşlar hep anLattı çünkü.Biliyorum yarısını Very Happy
LoneLy105
Admin
Admin
LoneLy105

Recep iVedik 2 Empty
MesajKonu: Geri: Recep iVedik 2   Recep iVedik 2 EmptyCuma Tem. 17, 2009 2:54 pm

saLLa bunu başka bişey izLe...
https://smiley.yetkinforum.com

Recep iVedik 2
1 sayfadaki 1 sayfası