egLenmek için
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
egLenmek için

....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karşı taafın msnini dondurma (:

2 posters
YazarMesaj
NiLGün.96
özel üye
özel üye
NiLGün.96

Karşı taafın msnini dondurma (: Empty
MesajKonu: Karşı taafın msnini dondurma (:   Karşı taafın msnini dondurma (: EmptyPtsi Tem. 20, 2009 11:30 pm

Arkadaşlar karşı tarafın msnini dondurmayı daha doğrusu msnden yola çıkarak pcyi dondurmayı biliyordum ve forumumuzda paylaşmak istedim.Arkadaşlar önce netten 1 gb dan fazla olan bir msn ifadesi buluyoruz.Sonra bu ifadeyi bilgisayarımıza kaydediyoruz.Ama kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Örneğin a,b,c gibi...
Daha sonra eğer msninizin sürümü 8.5 ise konuşma penceresini büyük ekran yapıyoruz.Sonra konuşma penceremizin yukarısında araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz.Tekrar araçlara giriyoruz.Araçlar/ifade göstere tıklıyoruz.Biz ifade gönderdiğimizi göremiyoruz kısayolu nasıL yaptıysak o harf gözüküyor fakat karşı taraf ifadeyi görebiliyor.Sonra konuşma yerimizi o ifade ile dolduruyoruz sonuna kadar.Aralıksız bi şekilde.Sonra ctrl+a yaparak hepsini seçiyoruz,ctrl+c yaparak kopyalıyoruz ve ctrl+v yaparak karşı tarafa üst üste bayaa gönderiyoruz.Karşı tarafın msn bu ifadelerle çok karşılaştığı için donuyor.
Bilgisayarda donuyor ve resetlemek zorunda kalıyor.
Eğer msninizin sürümü 14.0 ise ifadenin kısayolunu tek bir harf yapıyoruz ifade gözüksede bise oLmuyor cok cok gönderiyoruz pc donuyor.Pcnin donmaması için kaldırabilecek bir pc olması Lazım fakat şu ana kadar hiç denk gelmedim Very Happy
Sorularınız varsa bildirin lütfen...
Anlamadığınız yer falan varsa da tabi...
NiLGün.96
özel üye
özel üye
NiLGün.96

MesajKonu: Geri: Karşı taafın msnini dondurma (:   Karşı taafın msnini dondurma (: EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:46 pm

Sanırım anLaşıLmayan bişey oLmamış Very Happy
Ya da ilgilenen Very Happy
Neyse önemLi diiL (:
LoneLy105
Admin
Admin
LoneLy105

MesajKonu: Geri: Karşı taafın msnini dondurma (:   Karşı taafın msnini dondurma (: EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:45 pm

teşekkürler kankiCan işime yarıyabiLir Smile
https://smiley.yetkinforum.com
NiLGün.96
özel üye
özel üye
NiLGün.96

MesajKonu: Geri: Karşı taafın msnini dondurma (:   Karşı taafın msnini dondurma (: EmptyPerş. Tem. 23, 2009 5:22 pm

önemLi değiL JakLıt'm...

Karşı taafın msnini dondurma (:
1 sayfadaki 1 sayfası